Naujienos

Daugiau aiškumo dėl STR 1.07.01:2010 „Statybą leidžiantys dokumentai“ taikymo

2014 01 22

Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociacijai paprašius, Aplinkos ministerija išaiškino Asociacijos įmonėms rūpimą klausimą dėl statybos techninio reglamento STR 1.07.01:2010 „Statybą leidžiantys dokumentai“ taikymo.

plačiau

Parduotuvės griūtis Rygoje – perspėjimas Lietuvai

2013 11 22

Daug aukų pareikalavusi parduotuvės griūtis Rygoje yra rimtas perspėjimas Lietuvos institucijoms, kurios dabar siekia pernelyg liberalizuoti statybų tvarką, mano statybų ekspertai.

plačiau

Statybų sektoriaus dalyviai su valdžia kalbės vienu balsu

2013 10 10

Statybų sektoriuje veikiančios asociacijos susitelkė į neformalų forumą, kuris jo dalyviams padės operatyviai keistis aktualiausia informacija ir spręsti iškylančias problemas.

plačiau

Algis Čaplikas vadovaus Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociacijai

2013 09 24

Buvęs Seimo narys Algis Čaplikas išrinktas Projektų ekspertizės ir gaisro saugos įmonių asociacijos (PEGSĮA) prezidentu.

plačiau

Laikas sukurti valstybinę bažnyčių priešgaisrinės būklės gerinimo programą

2013 08 12

„Vyriausybė turi apsispręsti ir sukurti solidžią valstybinę medinių bažnyčių priešgaisrinės būklės gerinimo programą. Balbieriškio bažnyčioje nebuvo nei dūmų, nei ugnies aptikimo prietaisų, elektros instaliacija sena ir netvarkinga. Deja, tai būdinga žymiai daliai senųjų provincijos bažnyčių“, sako PEGSĮA prezidentas Almantas Indriliūnas.

plačiau

Asociacijas neramina Aplinkos ministro veiksmai

2013 07 25

Aplinkos ministrui panaikinus modernizuojamų pastatų ekspertizę, asociacijos sunerimusios

plačiau